Minimutsje

Collega Louise-Anne kwam maandag langs met haar nieuwste spruit, een zalig kleintje, Aida genaamd. Kleintje is wel het woord, want op zich is ze zeker groot genoeg, maar ze heeft echt een schattig klein kopje. Ze had nochtans geen mutsje op, en dat kwam omdat ze blijkbaar allemaal gewoon te groot zijn, zei Adil. Ook het mutsje dat ik voor haar vorige dochtertje had gemaakt – het eerste mutsje in de hele reeks – was blijkbaar nog veel te groot.

Geen nood, dacht ik, ik heb nog een kleiner maatje breiring: ik maak er gewoon nog eentje voor Aida in een kleiner maatje! Ik heb uiteindelijk gewoon langer gedaan over het haken van het bloemetje en het blaadje dan het mutsje zelf, maar bon.

Dinsdag gaf ik het al mee aan de oudere broer die bij ons zit, en tegen vier uur kreeg ik gewoon al een fotootje van het kleintje met het mutsje op. Zalig!

 

Een reactie achterlaten

Je e-mailadres zal niet getoond worden. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *