Feb 13 2008

Rode pen

Published by Drun at 3:41 pm under Mens sana in corpore sano, Werken tedju !

Ik weet dat ik mijn kleine neuroses heb, en dat dit er wellicht ook ene van is: mijn rode pen.

Ik hààt het als ik moet verbeteren met een rode stylo of stift. Verbeteren, dat doe ik al jaar en dag met een rode pen. Met rode buisjes van Pelican. In het examenseizoen betekent dat dat de vingers van mijn rechterhand rood zien, maar daar geef ik niet om.

Het moet trouwens ook een pen zijn met een fijne punt. Úren heb ik al rondgelopen en winkels afgeschuimd om toch maar een deftige pen te vinden met ultrafijne punt, die niet al te duur is. Mocht u er zo één weten zijn, gelieve me dat te laten weten, ik zal er u dankbaar om zijn.

Maandag zat ik te verbeteren in de leraarszaal, en was mijn buisje leeg. Ik was te lui om terug naar de klas te lopen om een nieuw buisje te halen, en kreeg er eentje van een andere collega. Alleen blijkt ondertussen dat het om een donkerder rood gaat dan ik gewoon ben. En dat werkt op mijn zenuwen. Echt wel. Ik kan al niet wachten tot dit buisje leeg is, en ik weer met mijn helderrood kan schrijven.

Ik weet het, neurotisch en zo.

3 responses so far

3 opmerkingen bij “Rode pen”

  1. Wolfon 13 Feb 2008 at 7:26 pm

    Dat klinkt al als een designerstrekje!

  2. Pieter Ardinoison 14 Feb 2008 at 10:38 am

    Ik kocht mijn Parker bij Triado, in de Sint Jacobsnieuwstraat. Een bijzonder vriendelijke vrouw, die blijkbaar de trekken van een penneschrijver kent. Ze laat je alle pennen testen en geeft uitleg over elke pen.

  3. Witch » Penmysterieon 26 Mar 2009 at 10:34 pm

    [...] Meer zelfs, als ik in de examens aan het verbeteren ben, kan ik me zelfs mateloos ergeren aan het tikkeltje verkeerde kleur van de inkt… (Ik weet het, neurotisch en [...]

Trackback URI | Comments RSS

Laat een commentaar achter.